Dětské koberce

Dětské koberce nás baví a máme jich spoustu skladem! Nabízíme Vám dětské koberce nejrůznějších motivů, materiálů a barev. Určitě u nás najdete dětské koberce, které rozzáří pokojíček Vašeho dítěte a jeho oči, když si na něm bude hrát.
Prodáváme dětské koberce plné pohádek, Disney příběhů, ale také dětské koberce s infrastrukturou měst, moří a farem.

Všechny naše dětské koberce jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a dobře se čistí v případě, že dojde k jejich znečištění.

Rozvoj fantazie dětí je velice důležitý při jejich osobním vývoji. Díky dětským kobercům se fantazie rozvíjí hravou formou. Neváhejte a vybírejte dětské koberce pro Vaše dítě z nejlepší nabídky na internetu. Dětské koberce dodáváme i vyrábíme pro celou ČR.

Dětské kusové koberce s různými motivy

Koberec do dětského pokoje je důležitou složkou vybavení pokoje pro vaši ratolest. Především kvůli toho, že děti si často hrají právě na zemi, měl by být dětský koberec pohodlný a příjemný na dotek. Díky všelijakým motivům lze díky dětským kusovým kobercům také rozvíjet fantazii a pořídit třeba koberec s motivy dětských her nebo animovaných postaviček. Dětské koberce je dobré vybírat ve veselých barvách a přizvat k výběru právě i děti. V naší nabídce najdete oblíbené postavičky z dětských filmů, zvířata, ale i motivy aut a dětských her.

Cena:

Štítky:


Dětské koberce jsme pro Vás rozdělili do několika kategorií ať už podle materiálů, motivů nebo zaměření na rozvíjení nejrůznějších vlastností Vašich dětí. S dětským kobercem získá každý dětský pokojíček nový šmrnc. Proto neváhejte s nákupem jakéhokoliv koberečku pro Vašeho prcka. Odvděčí se širokým úsměvem a radostí, kterou bude mí při hraní. A právě proto dětské koberce prodáváme, aby přinášely radost Vašim dětem i Vám!

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: