Diskuze k produktu Eton koberce na schody

Diskuze slouží k výměně zkušeností mezi zákazníky a komunikaci s naším zákaznickým centrem. Diskuzi pravidelně sledují naši pracovníci a Vaše dotazy Vám rádi zodpoví. Jakékoliv vulgární a netématické příspěvky budou vymazány. Vyplnění všech položek je povinné. E-mail nebude zveřejněn a slouží pouze k případné odpovědi pracovníků zákaznického centra.

Dotaz (Helena)
Dobrý den, ptám se zda jde vyrobit nášlap na poslední schod na podestu - tento nášlap by byl prodloužený o celou podestu - cca 150 cm - Děkuji Helena H.
29. 07. 2019 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Dotaz (Petra G)
Dobrý den, ano, není problém vyrobit. G.
06. 08. 2019 odpovědět
DOTAZ DOPRAVA (Soňa Adamová)
Dobrý den, děkuji za zprávu, to je potěšující, ale já se v druhé části dotazu ptala, zdali, když budu platit předem na Váš účet, zdali mám zároveň zaplatit za dopravu těch 103,- Kč, nebo se doprava platí zvlášť? Děkuji za odpověď.
18. 08. 2016 odpovědět
Zákaznické centrum RE: DOTAZ DOPRAVA (Petra G)
Dobrý den, objednávka se platí kompletně i s dopravou, celková částka. Děkuji, G.
18. 08. 2016 odpovědět
ETON půlkruhový (Soňa Adamová)
Dobrý den, prosím Vás, rozumím tomu dobře, že půlkruhový ETON zelený bude až v listopadu? A druhá otázka - když bych platila předem, mám zaplatit na Váš účet včetně těch 103,- Kč za dopravu? Objednávala bych cca 3 nášlapy, zatím. Děkuji, Adamová
17. 08. 2016 odpovědět
Zákaznické centrum RE: ETON půlkruhový (Petra G)
Dobrý den, chyba na stránkách, nášlapy Eton zelený k dodání do dvou týdnů, vyrábí se na zakázku. Děkuji, G.
18. 08. 2016 odpovědět
atipický rozměr (alice š.)
Dobrý den,mám zájem o nášlapy na schody Quick step-obdélník šedý o rozměrech 24x130( 4x) a 44x130(1x).V diskusi jsem si přečetla,že jste ochotni udělat i jiný rozměr,než je standard.Jakým způsobem si má tyto nášlapy u vás objednat.Přes email?Děkuji za odpověď.
03. 06. 2016 odpovědět
Zákaznické centrum RE: atipický rozměr (Petra G)
Dobrý den, objednávku prosím na email gajarska@vopi.cz, zašleme kalkulaci. Děkuji, G.
06. 06. 2016 odpovědět
Jiný rozměr (Petra Sobková)
Dobrý den, měla bych zájem o eton koberce, celkem 13 kusů, ale rozměr bych potřebovala 72 x 25 cm + lišta... Kolik by to prosím stálo a jak dlouho by to trvalo vyrobit? Děkuji a zdravím
18. 01. 2016 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Jiný rozměr (Petra G)
Dobrý den, 20% k základní ceně nášlapu, dodací doba cca 2 týdny. G.
19. 01. 2016 odpovědět
nášlapy eton (Iveta)
Dobrý den , mohla bych poprosit o poslání na email jak vypadá petrolejový nášlap Eton jaká to je barva ? Děkuji Iveta S.
23. 05. 2015 odpovědět
Zákaznické centrum RE: nášlapy eton (Petra G)
Dobrý den, odesláno ne email. G.
25. 05. 2015 odpovědět
Lepení nášlapů (Tonda F.)
Dobrý den, máme na schodišti koberec. Můžeme nášlapy nalepit na něj? Budou držet? Za rychlou odpověď předem děkuji.
13. 01. 2015 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Lepení nášlapů (Petra G)
Dobrý den, s tím jsme se ještě nesetkali, koberce jsou opatřeny lištou s oboustrannou lepicí páskou, ta je i na konci nášlapu. Nedokážu říct. G.
13. 01. 2015 odpovědět
atypický rozměr nášlapů (Klára Šimková)
Dobrý den, kolik by stálo 15 ks nášlapů rozměr 75x28cm vč. hrany (3cm)
24. 11. 2014 odpovědět
Zákaznické centrum RE: atypický rozměr nášlapů (Petra G)
Dobrý den, 20% navíc k základní ceně nášlapu. G.
25. 11. 2014 odpovědět
našlapy (Lucie)
dobrý den jde udělat nášlap přes celý schod třeba 100*30cm bez ohybu,ale s obšitím a jaká by byla cena díky i s lepící vrstvou
23. 09. 2014 odpovědět
Zákaznické centrum RE: našlapy (Petra G)
Dobrý den, ano, jde, přesný požadavek, prosím, zašlete na email gajarska@vopi.cz. Děkuji. G.
24. 09. 2014 odpovědět
našlapy (Lucka)
dobrý den koupila jsem si nášlapy,ale jsou malé a nechtějí mi je vzít zpátky jde s tím něco udělat díky Lucka
17. 06. 2014 odpovědět
Zákaznické centrum RE: našlapy (Petra G)
Dobrý den, zboží lze reklamovat pouze u prodejce, nakupovala jste v našem eshopu? G.
18. 06. 2014 odpovědět
dotaz (Katka)
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat, jestli děláte jen půlkulaté nášlapy. Já bych měla zájem o takový,který by mi zakryl celý schod. Děkuji za odpověď. Hrochová
19. 02. 2014 odpovědět
Zákaznické centrum RE: dotaz (Petra G)
Dobrý den, ano, na základě dodaných informací můžeme zohotovit, ale pouze z materiálů, které máme v metráži - Eton, Birmingham, případně Teheran, Corrido, Carnaby.. G.
24. 02. 2014 odpovědět
Elton (Dana Kohoutová)
Dobrý den,vyrábíte nášlapy na schody z dodaného materiálu? Děkuji
26. 05. 2013 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Elton (Petra G.)
Dobrý den, ano, cena 70Kč + Dph za výrobu. G.
27. 05. 2013 odpovědět
Nášlapové koberečky Eton (Kateřina)
Dobrý den, prosím o sdělení zda-li máte nášlapové koberečky v barvě šedé do 20 ks skladem a pokuda ano, když v pondělí objednáme, dorazí nejpozději do pátku? Předem děkuji za vaši rychlou odpověď.
16. 12. 2012 odpovědět
RE: Nášlapové koberečky Eton (Kateřina)
Ještě jeden dotaz, lze tyto nášlapy použít i pro dlažbu? Děkuji!
17. 12. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: RE: Nášlapové koberečky Eton (Petra G.)
Dobrý den, ano, páska drží i na dlažbě. G.
17. 12. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Nášlapové koberečky Eton (Petra G.)
Dobrý den, ano, skladem, doručení do pátku ano. G.
17. 12. 2012 odpovědět
Samolepící páska (Lenka Hokrová)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jdou tyto koberečky snadno odlepit a jestli se nemůže stát, že se s nimi odlepí i lak ze schodů či jinak nepoškodí schody, např. zůstatek z lepidla od pásky na schodech apod.? Děkuji Hokrová
02. 06. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Samolepící páska (Petra G.)
Dobrý den, lepící páska jde odstranit bez problémů, schody nepoškodí. G.
04. 06. 2012 odpovědět
nášlapy (Jana Pavlásková)
Chtěla bych se, prosím ,zeptat zeptat zda je možné použít tyto nášlapy na kamenné schody děkuji
06. 05. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: nášlapy (Petra G.)
Dobrý den, pokud je povrch schodu rovný, není problém. G.
07. 05. 2012 odpovědět
Nášlapy (Gabriela Dos...)
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vyrábíte nášlapy i na "skosené" schody. Máme je točité a na jedné straně jsou úzké a na druhé široké. A dá se k vybrané barvě vyrobit i koberec na podestu ? Děkuji Dostálová
11. 04. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Nášlapy (Petra G.)
Dobrý den, myslím, že by to nebyl problém, ale na základě Vámi dodané šablony (papírové), koberec na podestu dodat můžeme. Pro další domluvu nás, prosím, kontaktujte telefonicky. Děkuji. G.
12. 04. 2012 odpovědět
rozměr koberce (Lenka K)
Dobrý den, chtěla bych objednat nášlapy na schody Eton. Chtěla bych se optat, zda rozměr 24 cm je včetně zahnuté hrany. JInými slovy, potřebovala bych vědět, jak široká je nášlapná plocha. Děkuji a jsem s pozdravem
12. 03. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: rozměr koberce (Petra G.)
Dobrý den, ano, 24cm je bráno i s ohybem, nášlapná plocha cca 21cm. G.
13. 03. 2012 odpovědět
Atypický rozměr (Jana Kalousová)
Dobrý den.Měla bych zájem o schodišťové nášlapy o rozměru 50x25 cm.Zajímala by mne cena za 15 nášlapů.Děkuji.
08. 01. 2012 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Atypický rozměr (Petra G.)
Dobrý den, cena bude stejná jako za rozměr 65x25cm, 95 + DPH. G.
09. 01. 2012 odpovědět
Eton koberec v kratším rozměru (Anna Kačerová)
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda by kobereček Eton bylo možné vyrobit v délce 55cm? Děkuji Anna Kačerová
21. 06. 2011 odpovědět
Zákaznické centrum RE: Eton koberec v kratším rozměru (Petra G.)
Dobrý den, ano, není problém. Pokud chcete nášlap v jiném tvaru, lze poslat i vlastní šablonu, podle které nášlap zhotovíme. G.
21. 06. 2011 odpovědět
atipický rozměr (Pavel Fürst)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli jste schpní vytvořit nášlapy na schody i v atypickém rozměru. Mám schody široké 570mm a hluboké od 180 do 210mm. děkuji.
05. 04. 2011 odpovědět
Zákaznické centrum RE: atipický rozměr (Petra G.)
Dobrý den, ano, jsme, odpověď v emailu. G.
07. 04. 2011 odpovědět

Nový příspěvek

*
*
*
CAPTCHA Image
[ Jiný obrázek ]
*
*
* povinné položky

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0