Materiály: textilní autokoberceMateriál Autofit

Autofit

Textilní autokoberce základní jakosti v černé nebo melírové barvě. Nízký smyčkový vlas.Snadná údržba, příznivá cena. I přes jeho základní vlastnosti autokoberce je velmi žádaný.
Rubová strana je zpevněna granulátovým povrchem.

 

 

 

Materiál Perfectfit

Perfectfit

Autokoberce střední jakosti v černé barvě jsou z vyššího smyčkového materiálu. Vyznačuje se především pevností a výškou vlasu.
Rubová strana je zpevněna granulátovým povrchem

 

   

Materiál Perfectfit

Royalfit

Autokoberce nejvyšší jakosti v černé barvě. Použitý materiál se vyznačuje střiženým hustým vlasem. Snadná údržba, rubová strana je zpevněna granulátovým povrchem.

 

 

 

Materiál Carfit

Carfit

Autokoberce střední jakosti jsou nabízeny v černé nebo grafitové barvě.
Materiál je tvořen z vyššího střiženého hustého vlasu. Vyznačuje se především snadnou údržbou, sametovým vzhledem a dlouhou životností.Tento typ autokoberce uspokojí i náročnější zákazníky.
Rubová strana je zpevněna granulátovým povrchem.

 

 

Materiál Colorfit

Colorfit

Autokoberce vyšší kvality jsou nabízeny v různých barvách.
Materiál je tvořen z vyššího střiženého hustého vlasu. Vyznačuje se především snadnou údržbou, sametovým vzhledem a dlouhou životností.Tento typ autokoberce uspokojí i náročnější zákazníky. Vybere si ho právě ten, kdo požaduje vyšší nároky na koberec třeba i ve stejné barvě s interiérem či barvou vozu! Rubová strana je zpevněna granulátovým povrchem