Kusové koberce Tulipo

Tulipo je ve světě koberců zbrusu nová značka. Svou svěžestí, jasnými, okouzlujícími barvami a moderními liniemi zaujímá místo v bytovém designu.

Už žádný další nudný domov, protože každý kus je zvláštní a jedinečný. Lidé všech věkových kategorií si v ní najdou pro sebe tu správnou barvu a vzor.

Kusové koberce Tulipo jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, speciálním postupem. Za dostupnou cenu dokážou proměnit byt v jedinečný domov.

Díky technice carving obohacují nabídku i o prostorové vzory. Jedná se o postup, který vyžaduje velmi precizní ruční práci, při které jsou vzory tvarované vyřezáváním, což jim propůjčuje prostorovost a jedinečnost.

Jsou vyrobeny z polypropylenových vláken, odpovídajících nejvyšším standardům kvality, a vyznačují se dlouhou životností, živými barvami a snadno se čistí. Popusťte uzdu své fantazii a naprojektujte si znovu Váš domov.

Přejeme Vám příjemné prohlížení a výběr kusových koberců Tulipo.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít