Doprava a platba

Způsoby dopravy

Kupující má možnost volby mezi následujícími způsoby dodání zboží, a to za níže uvedené ceny:

 • Česká pošta, s.p. - cena dopravy včetně balného a poplatku za dobírku: 164,- Kč vč. DPH, možné způsoby platby: pouze dobírka. Dodání balíku je do 5 pracovních dnů. V případě nezastižení Vám pošta zanechá oznámení o uložení zásilky na poště. Úložní doba na poště je 7 dní.
 • Česká pošta, s.p. - při platbě online platební kartou či při platbě předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100: 115,- Kč vč. DPH. Dodání balíku je do 5 pracovních dnů. V případě nezastižení Vám pošta zanechá oznámení o uložení zásilky na poště. Úložní doba na poště je 7 dní.
 • Zásilková přepravní služba DPD, s.r.o.: 
  • 149,- Kč vč. DPH a poplatku za dobírku při platbě na dobírku balík do 2m délky a do 50 kg váhy
  • 109,- Kč vč. DPH při platbě online platební kartou či při platbě předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky. Balík do 2m délky a do 50kg váhy.

Doručení nadměrných zásilek (více než 2 m délky nebo 50 kg hmotnosti), příp. doručení v odpoledních hodinách, je možné po dohodě s přepravcem. Cena přepravy je v takovém případě kupujícímu sdělena na vyžádání.
Rozvoz balíku na určenou adresu je následující den. Řidič Vás před dodáním zásilky telefonicky kontaktuje, aby upřesnil hodinu dodání.
V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a zkusí Vás kontaktovat následující pracovní den. Uložení balíku na depu je 7 dní.

 • Zásilková přepravní služba TOPTRANS: lze využít na výslovnou žádost kupujícího, v takovém případě bude cena dopravy sdělena kupujícímu ve výši dle rozměru a hmotnosti balíku. Tento způsob dopravy lze využít při dopravě koberců nad 2 m délky. Cena závisí na vzdálenosti dopravy balíku, hmotnosti a rozměru.
 • Osobní odběr: 0,- Kč
  - v sídle společnosti VOPI, s.r.o., Nádražní 1354, 592 31 Nové Město na Moravě
  - možné způsoby platby: dobírka, platba předem online platební kartou, platba předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky.
 • Slovenská republika - zásilková přepravní služba DPD, s.r.o.: 258 Kč vč. DPH, možné způsoby platby: hotově při převzetí (cena je konečná, poplatek za dobírku není účtován navíc).

Veškeré ceny jsou uvedeny za balíky do 2m délky a hmotnosti do 50 kg.

Náklady na dodání zboží jsou uvedeny vč. DPH. Za správnost adresy pro dodání zboží odpovídá kupující. Případná úhrada nákladů na dopravu ze strany kupujícího je splatná společně se sjednanou kupní cenou. Zásilky, které jsou prodávajícímu vráceny jako nevyzvednuté či nedoručené, zasílá prodávající znovu pouze na vyžádání kupujícího, a to na náklady kupujícího. Pokud kupující nepřevezme zboží při dodání či v dohodnuté lhůtě, náleží prodávajícímu úplata za uskladnění ve výši 0,5 % z ceny zboží denně vč. DPH. Prodávající má v případě porušení povinnosti kupujícího převzít zboží při dodání či v dohodnuté lhůtě rovněž právo na náhradu škody, a to ve výši nákladů vynaložených prodávajícím na marnou dopravu zboží na místo dodání a následně zpět prodávajícímu.

Způsoby platby

Kupující má možnost volby mezi následujícími způsoby platby za zboží či služby:

 • Dobírka - platba při převzetí zboží mimo provozovnu prodávajícího, poplatek za tento způsob platby činí 40,- Kč vč. DPH (pro Slovensko 1 Eur), kdy tato částka je již připočtena k ceně zboží a nákladům na dopravu uvedeným oddílu V. těchto obchodních podmínek.
 • Bezhotovostním převodem - platba předem; náklady za tento způsob platby hradí kupující dle podmínek smluvního vztahu mezi kupujícím a poskytovatelem platební služby; číslo účtu pro platbu předem je 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky
 • Hotově při převzetí v provozovně prodávajícího - bez poplatku
 • Platební kartou online - náklady na tento způsob platby hradí kupující dle podmínek smluvního vztahu mezi kupujícím a poskytovatelem platební služby

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0