Doprava a platba

Způsoby dopravy: 

Česká pošta, s.p. - cena dopravy včetně balného a poplatku za dobírku: 176,06 ,- Kč vč. DPH, možné způsoby platby: pouze dobírka. Dodání balíku je do 5 pracovních dnů. V případě nezastižení Vám pošta zanechá oznámení o uložení zásilky na poště. Úložní doba na poště je 7 dní.

Česká pošta, s.p. - při platbě online platební kartou či při platbě předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100: 133,10 ,- Kč vč. DPH. Dodání balíku je do 5 pracovních dnů. V případě nezastižení Vám pošta zanechá oznámení o uložení zásilky na poště. Úložní doba na poště je 7 dní.

Zásilková přepravní služba:

Vybíráme nejrychlejšího a nejspolehlivějšího dopravce s ohledem na Váš region a objednané zboží.

168,07 ,- Kč vč. DPH a poplatku za dobírku. Při platbě na dobírku balík do 2m délky a do 50 kg váhy

121,- Kč vč. DPH při platbě online platební kartou či při platbě předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky. Balík do 2m délky a do 50kg váhy.

Doručení nadměrných zásilek (více než 2 m délky nebo 50 kg hmotnosti), příp. doručení v odpoledních hodinách, je možné po dohodě s přepravcem. Cena přepravy je v takovém případě kupujícímu sdělena na vyžádání.

Rozvoz balíku na určenou adresu je následující den. Řidič Vás před dodáním zásilky telefonicky kontaktuje, aby upřesnil hodinu dodání.

V případě nezastižení Vám řidič zanechá oznámení a zkusí Vás kontaktovat následující pracovní den. Uložení balíku na depu je 7 dní

Zásilková přepravní služba TOPTRANS: lze využít na výslovnou žádost kupujícího, v takovém případě bude cena dopravy sdělena kupujícímu ve výši dle rozměru a hmotnosti balíku. Tento způsob dopravy lze využít při dopravě koberců nad 2 m délky. Cena závisí na vzdálenosti dopravy balíku, hmotnosti a rozměru.

Osobní odběr: 0,- Kč

v sídle společnosti VOPI, s.r.o., Nádražní 1354, 592 31 Nové Město na Moravě

možné způsoby platby: dobírka, platba předem online platební kartou, platba předem na bankovní účet č.ú. 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky.

 

Způsoby platby:

Dobírka - platba při převzetí zboží mimo provozovnu prodávajícího, poplatek za tento způsob platby činí 40,- Kč vč. DPH, kdy tato částka je již připočtena k ceně zboží a nákladům na dopravu uvedeným oddílu V. těchto obchodních podmínek.

Bezhotovostním převodem - platba předem; náklady za tento způsob platby hradí kupující dle podmínek smluvního vztahu mezi kupujícím a poskytovatelem platební služby; číslo účtu pro platbu předem je 2780880297/0100, V.S. je číslo Vaší objednávky

Hotově při převzetí v provozovně prodávajícího - bez poplatku

Platební kartou online - náklady na tento způsob platby hradí kupující dle podmínek smluvního vztahu mezi kupujícím a poskytovatelem platební služby

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0

Předcházející cena je nejnižší cena za posledních 30 dní, za kterou se toto zboží prodávalo před jejím snížením na současnou cenu.

Zavřít