Kusové koberce moderní

Moderní kusové koberce za skvělé ceny doplňují extravagantní i klasický interiér bydlení a dodávají mu styl. Solitérní koberce kusové prodáváme v moderních i klasických provedeních, tudíž tyto kusové koberce vyhoví všem nárokům podle vkusu, prostorové dispozice a bytového zařízení. V nabídce máme moderní i tradiční kusové koberce levné nepřeberných variant plných nápaditých dezénů, barev, velikostí a tvarů v mnoha kvalitách ze syntetických i přírodních materiálů.

 

Kusové koberce

 

Kusové koberce moderní od Vopi zkrátka patří do každého pohodového bydlení, proto neváhejte a podívejte se na naše levné koberce kusové. Ať hledáte kusový koberec Shaggy nebo koberec Frizé, jsme si jisti, že tradiční i moderní koberce kusové od nás rozzáří Váš interiér a dají mu nový vkusný styl. Můžete si vybrat levné kusové koberce elegantní, koberce kusové bláznivé nebo koberce kusové tajemné. Je jen na Vás, kterým směrem svůj dům zabarvíte! Pamatujte, že kusový koberec je skvělý doplněk každého interiéru.

Filtrovat dle: 610 produktů
Řadit dle: Název Cena Zobrazit: s obrázky bez obrázků
Koberec Funky stripes Kusový koberec Funky stripes

od 233,00 Kč

s DPH 281,93 Kč

Koberec Monte Carlo Kusové koberce Monte Carlo

od 280,00 Kč

s DPH 338,80 Kč

Koberec SIGMA Kusový koberec SIGMA

od 43,00 Kč

s DPH 52,03 Kč

Podložka na ochranu podlahy nebo koberce Podložka na ochranu podlahy nebo koberce

od 1050,00 Kč

s DPH 1270,50 Kč

Protiskluzová podložka pod koberec Protiskluzová podložka pod koberec

od 108,00 Kč

s DPH 130,68 Kč


Barevné kusové koberce - modré, fialové, zelené...

Kusový koberec je skvělým doplňkem do jakéhokoliv pokoje. Díky mnoha různým barvám, ve kterých koberce nabízíme, si můžete vybrat ten správný, který doladí váš interiér. Kusové koberce vypadají skvěle na plovoucích podlahách, linech i dalších podlahových krytinách. V našem katalogu najdete stovky různých kusových koberců ve všech barvách a různorodých designech. Správně vybraný kusový koberec pomůže oživit místnost a dodat jí ten správný tón.