Kobercová páska oboustranná - Kobercová páska oboustranná 38 mm x 25 m

Oboustranná lepicí páska s textilním nosičem slouží k  velmi snadné fixaci koberce, objektových čtverců  či PVC.  Kobercová páska zajišťuje ... Více informací

Zvolte variantu:

50,82 Kč 42,00 Kč bez DPH

Popis Kobercová páska oboustranná - Kobercová páska oboustranná 38 mm x 25 m

Oboustranná lepicí páska s textilním nosičem slouží k velmi snadné fixaci koberce, objektových čtverců či PVC. Kobercová páska zajišťuje jisté a okamžité přilnutí z obou stran. Po sejmutí nezanechává lepidlo na povrchu žádné stopy, a to díky technologii zvané DYKENO CLEAR BASE. Aplikace je velmi jednoduchá, snadno pásku odtrhnete rukou, okamžitě však přilne s přesností a skvělou oboustrannou přilnavostí. To Vám umožní komfortní pokládku, kterou budete mít v každém kroku pod kontrolou. Oboustranná lepící páska je vhodná pro použití v interiéru, a to pro domácí i průmyslové využití.

Základ pásky tvoří čiré lepidlo na bázi syntetického kaučuku zvané HOT MELT, krycí vrstva je vyrobena z papíru, nosičem je netkaná textilie. Délka činí 5 m, šířka pak 50 mm. Teplotní omezení činí -10 °C až +80 °C.

Oboustranná lepicí páska má všestranné využití i mimo oblast podlahových krytin. Například, pokud potřebujete během montáže dočasně přidržet díly vyrobené z kovu, plastu, lepenky, papíru či textilie, našli jste ideální a spolehlivé řešení. Z těchto důvodů tento praktický pomocník nalezl své čestné a stálé místo v mnoha dílnách i po pokládce podlahové krytiny.

38mm x 25 m

Vlastnosti - Kusové koberce
  • Kód: Vopi01

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: