Autokoberce

Nabízíme kvalitní textilní autokoberce přímo od výrobce - poskytujeme modifikace autokoberce na přání a máme skvělé ceny! Textilní autokoberce jsme schopni vyrobit dle vytížení výroby i za den.

Gumové autokoberce pro nejrozšířenější typy aut máme trvale skladem. Ostatní rychle dodáme.

Potřebujete přesné textilní autokoberce, vyrobené na míru Vašeho vozu nebo jenom autokoberce co nejlevnější a univerzální?

Žádný problém, u nás si jistě své autokoberce vyberete. Při výběru přesných autokoberců si budete moci na následující straně zvolit značku a typ Vašeho auta.

Cena:

Štítky:


Autokoberce přesně pro vaše auto

V naší nabídce naleznete autokoberce změřené přesně do interiéru vašeho auta nebo vám vyrobíme autokoberce na míru. Pro gumové autokoberce máme různé barevné varianty – černou, šedou a béžovou. Díky tomu si můžete sladit celý interiér auta do jednoho barevného odstínu. Kromě klasických gumových autokoberců jsou stále oblíbenější i textilní autokoberce, které u nás můžete pořídit do osobního automobilu i kamionu. Kromě přesných rozměrů do jednotlivých typů vozů, si můžete vybrat také univerzální autokoberce.

Doprava ZDARMA po celé ČR

Pouze při objednávce v eshopu nad 1500 Kč a platbě předem.

Rodinná firma s 20 letou tradicí

Sídlíme a vyrábíme pro Vás v srdci Vysočiny koberce, autopotahy a mnohme více.

Zakázková výroba na míru

Umíme vše, na co si vzpomenete. Žádný rozměr ani tvar pro nás není problém.

Nákup přímo od výrobce

Celá šíře sortimentu zde na eshopu

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Jsme na sociálních sítích

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: