Dětská výstražná vesta

  • Dětská výstražná vesta
  • Dětská výstražná vesta
cp 01513:
39,93 Kč 33,00 Kč bez DPH
Dostupnost: expedujeme do 5 dnů

Popis

Dětská výstražná vesta obsahuje dva reflexní pruhy po celém obvodu. Zapínání je tvořeno suchým zipem. Výstražná vesta odpovídá normě ČSN EN 471.

Velikost S, dětská výstražná vesta je určena pro děti ve věku 4 - 15 let, barva oranžová.

Vzhledem k mediální kampani k homologacím výstražných vest firma VOPI s.r.o. ujišťuje: Výstražná vesta - VOPI katalogové číslo 01511 - vyhovuje všem platným vyhláškám MD jako prvek povinné výbavy – evropská norma EN ISO 20471:2013. Vesty jsou schváleny a certifikovány notifikační zkušebnou : TÜV Rheinland LGA Products GmbH Tillystasse 2 – 90431 Nürnberg notifikační číslo 0197 Firma VOPI vždy, i v dobách kdy konkurence dodávala levné nehomologované náhražky, uváděla na trh výstražné vesty v nejvyšší homologované kvalitě.

Fotogalerie

Diskuze k produktu

Téma Odpovědí Uživatel Datum
Nový dotaz

Diskuze slouží k výměně zkušeností mezi zákazníky a komunikaci s naším zákaznickým centrem. Diskuzi pravidelně sledují naši pracovníci a Vaše dotazy Vám rádi zodpoví. Jakékoliv vulgární a netématické příspěvky budou vymazány. Vyplnění všech položek je povinné. E-mail nebude zveřejněn a slouží pouze k případné odpovědi pracovníků zákaznického centra.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0