Moderní kusový koberec Harlequin Shore Truffle 40605 - Brink&Campman

  • Moderní kusový koberec Harlequin Shore Truffle 40605 - Brink&Campman
  • Moderní kusový koberec Harlequin Shore Truffle 40605 - Brink&Campman
26 779,00 Kč 22 131,41 Kč bez DPH
odesíláme do 30 dnů

Popis

Nejste příznivci extravagantních vzorů a barev, ale zároveň nechcete, aby váš koberec byl obyčejný. Koberec Harlequin Shore Truffle je přesně pro vás. Vlněný koberec s viskózovým vzorem se hodí do každého interiéru a v každém interiéru bude nepřehlédnutelný.


Holandská společnost Brink&Campman  vyrábí kvalitní koberce od roku 1897. Kombinace více než 100 let zkušeností, znalostí, know-how a nikdy nekončící proces vývoje produktů vybudovaly značce B&C věhlas jak doma v Holandsku, tak po celém světě. Pravidelně vytváří nové kolekce; tyto kolekce jsou ovlivněny nejnovějšími trendy a tendencemi v módě, nábytkářství a dalších příbuzných odvětvích. 

 B&C se již roky specializuje ve třech typech koberců: axminsterských tkaných kobercích, ručně taftovaných kobercích a ručně vázaných kobercích. 

Brink&Campman také prodává krásné kolekce koberců od známých anglických designových značek Scion, Harlequin a Sanderson, stejně jako Bluebellgray, Wedgewood a Ted Baker.

Slovo Harlequin znamená pestrou barvu nebo vzor, což skvěle vystihuje charakter designu této značky.  Vedle digitálního designu naši designéři rádi vezmou do ruky štětec a experimentují s vodními barvami, inkoustem a dalšími, aby vytvořili nové směsice barev. Spojením inovativních výrobních technik a nespoutaného designu si značka vysloužila pověst vysoce módní značky, která udává trendy.

Vlastnosti - Kusové koberce

Materiál
vlna/viskóza
Hmotnost celková
4500 g/m2
Barva
tmavěšedý
Kód
Vopi39
nBarva1
Šedá
Způsob výroby
ručně tuftovaný

Fotogalerie

Diskuze k produktu

Téma Odpovědí Uživatel Datum
Nový dotaz

Diskuze slouží k výměně zkušeností mezi zákazníky a komunikaci s naším zákaznickým centrem. Diskuzi pravidelně sledují naši pracovníci a Vaše dotazy Vám rádi zodpoví. Jakékoliv vulgární a netématické příspěvky budou vymazány. Vyplnění všech položek je povinné. E-mail nebude zveřejněn a slouží pouze k případné odpovědi pracovníků zákaznického centra.

Navrhněte si autokoberce

Vybírejte z mnoha druhů materiálů a barev, způsobů obšití či potisků!

Navrhněte si svůj koberec

Váš košík

0,00 Kč 0